Ceramic Speed 2020

CeramicSpeed – marka premium, klasa sama w sobie.

Czy warto ja założyć ?

Duński producent najlepszych na rynku łożysk ceramicznych oraz rozwiązań poprawiających efektywność pracy napędów rowerowych.

Komponenty CeramicSpeed stosowane są przez najbardziej wymagających, najlepszych sportowców świata

Dlaczego teraz o niej piszemy ?

Jesień to idealny moment aby przygotować swój sprzęt do sezonu, a ceramika jest specyficzna tzn. trzeba jej poświęcić większą uwagę, skupienie, posiadać odpowiednie narzędzia do montażu i demontażu, pracować na najlepszych narzędziach, smarach i olejach. Tu nie ma alternatywy, czytaj skrótów.

CeramicSpeed zwraca się każdemu ( i w watach i w złotówkach ),ale musimy pamiętać o odpowiedniej konserwacji i profesjonalnych montażach czy demontażach.

W fabrykarowerów.com na wszystkie produkty zakupione u nas montaż i demontaż jest w cenie.
Co do serwisowania produktów to uzależnione jest od długości treningów czy startów na w/w komponentach jak również na warunkach w jakich startujemy.

Ale co jeszcze ważne / a mało kto o tym wie, łożyska CeramicSpeed można „smarować” na kilka sposobów tak aby zmniejszyć opory toczenia do minimum lub zwiększyć ich odporność:

– smar Long Life / kremowy – na około 3000km
– smar Grease blue all-round / niebiesko-zielony – na około 2000km
– smar Time Trial / biały – na około 1000km
– olej Pulley Wheel Oli – tylko do kółek wózka przerzutki – na około 1500km
– olej UFO DRIP – do wszystkich łożysk ale dystans max 300km

I dodatkowo każde zastosowanie z w/w smarów czy olejów możemy dozować ilością podanego smaru i łożyska – ale to już nasza tajemnica…

Przykład: jeden łańcuch który nasz zaprzyjaźniony kolarz zawodowy zakłada na same wyścigi, starcza mu na 3 tygodnie startów w sezonie ( treningi odbywa na innym seryjnym łańcuchu ). U amatora startującego w zawodach raz w tygodniu taki łańcuch starczy przy podobnym zastosowaniu ( tylko na starty ) do 4 miesięcy. / wszystko z zastosowaniem odpowiedniego oleju do łańcucha.

CeramicSpeed to nie kaprys to najwyższej jakości technologia, która dla amatora daje duże oszczędności w eksploatacji, dla kolarzy zawodowych czy amatorów daje dodatkową energię dzięki zniwelowaniu oporów toczenia do minimum.

Masz pytania zapraszamy do nas, jesteśmy autoryzowanym Serwisem i Dealerem CeramicSpeed, posiadamy części i komponenty od ręki, narzędzia, oleje smary na miejscu.
Jesteśmy po wielu szkoleniach u nas w firmie, a także odbyliśmy prestiżowe szkolenie w fabryce CeramicSpeed, a co najważniejsze pracujemy często z CeramicSpeed więc wiemy o niej bardzo dużo – nie eksperymentujemy na naszych klientach.
________________________________
Pytania prosimy kierować wyłącznie j/n, odpowiadamy w godzinach naszej pracy:

Godziny pracy:

pn.-pt. 10:00-18:00
sobota 10:00-14:00

Sklep/serwis tel.: 536 40 64 62
Bike Fitting tel.: 609 22 53 53

e-mail: info@fabrykarowerow.com
e-mail: serwis@fabrykarowerow.com
e-mail: fitting@fabrykarowerow.com
www.fabrykarowerow.com

Fabrykarowerow.com Wojciech Kluk
ul. Łódzka 52 lok.1
42-218 Częstochowa
NIP: 9491731751
IDS: 243617991

UWAGA:

Ze względu na zmianę siedziby od 20 XII 2019 do 11 I 2020 – fabrykarowerow.com będzie nieczynna, a od 11 I 2020 zapraszamy na nowy adres Częstochowa ul.Słonimskiego 4
Obecny lokal jest do wynajęcia od 1 II 2020.