Buty zimowe na rower Bontrager OMW

Dziadek Mróz – Old Man Winter

20/10/2017

Buty Old Man Winter

Te buty to doskonały produkt na zimową ekspozycję i ofertę sklepową, a teraz jeszcze łatwiej o jego dostępność. Jeśli zima w Twojej okolicy nie należy do łagodnych, to buty OMW w ofercie są niemalże obowiązkiem. Buty mają dziesiątki recenzji na trekbikes.com i prawie wszystkie to solidne pięć gwiazdek. Poniżej jedna z godniejszych opinii zza oceanu:
“Jako mieszkanka północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych, prawie wszystie zimowe miesiące spędzałam kręcąc w domu na trenażerze. Ale nie tej zimy! W butach OMW nie przestałam jeździć na zewnątrz. Jest mi ciepło i wygodnie w stopy, nie potrzebuję żadnych ocieplaczy. Najlpesze jest to, że dzięki podeszwie z Vibramu można w nich również normalnie chodzić czy prowadzić samochód. To najlepsze zimowe buty jakie miałam.”

-Caryl, New Haven, PA

oraz kolejna, tym razem z rodzimego podwórka:

„To nad czym nie można przejść obojętnie to naprawdę absolutna wodoodporność tych butów. W połączeniu z wysokością tego buta było to praktycznie niezatapialne narzędzie do zimowych przepraw przez górskie potoki. Elastyczny ściągacz na górze buta z oryginalnym i praktycznym blokowaniem, także uniemożliwia wlewanie się wody lub dostawanie się śniegu do środka butów.Wartości użytkowe wewnętrznego botka uzewnętrzniają się podczas zimowych biwaków. Takie rozwiązanie pozwala włożyć botki do śpiwora a w konsekwencji można rano włożyć stopy do ciepłego obuwia -podsumowując są to idealne buty wyprawowe. Zastosowane materiały na zewnątrz gwarantują bardzo wysoką wytrzymałość butów nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu w trudnym terenie. Buty dość dobrze odprowadzaj wilgoć, zastosowana warstwa termoizolacyjna pozwala na komfortową jazdę nawet przy bardzo niskich temperaturach. Bieżnik i zastosowana mieszanka gumy balansuje na granicy gwarantującej satysfakcjonującą przyczepność podeszwy do podłoża.”

– www.FedByWild.com

Zobacz jeszcze spodnie Old Man Winter
Te spodnie to idealny wybór na zimowe jazdy po ścieżkach. Wywietrzniki na nogach nie pozwolą Ci się zagrzać, a pojemne kieszenie pomieszczą wszystkie niezbędne przedmioty. Materiał Profila Softshell gwarantuje ciepło i ochronę, czyli to co niezbędne dla Twoich klientów podczas zimowych wypadów na rower. Trzymaj ziąb z daleka i utrzymaj wysoką motywację do jazdy nadchodzącej (kolejnej) „zimy stulecia”.