Buty szosowe Bontrager Ballista Knit już dostępne

Przedstawiamy najlepsze buty Bontragera

Wkraczamy w grę dzianinową z unikalnym rozwiązaniem dla wyczynowych kolarzy szosowych Dzięki naszym badaniom dowiedzieliśmy się, że wielu zaawansowanych rowerzystów nie chce punktów połączeniowych na górnej części stopy—ponieważ tutaj tworzy się miejsce niewygodnego ucisku. W zeszłym roku zaprezentowaliśmy model Ballista, który uwzględniał te problemy, ponieważ posiada mocowany z tyłu system Boa, aby zmniejszyć ucisk w tych punktach. A teraz podnosimy komfort jeszcze bardziej poprzez zastosowanie tkanego materiału, który zapewnia komfort jak w kapciach i otula stopę zapewniając jeszcze lepsze dopasowanie. Dodatkowo ten tkany materiał oferuje lepszą oddychalność i elastyczność w dostosowywaniu się do unikalnych kształtów stóp.

Odporność na deszczową pogodę
Tkany materiał Ballista posiada powłokę DWR (trwały repelent wody ang. durable water repellent) jak również osłonę buta do jazdy w niesprzyjających warunkach pogodowych. To nie jest zwykła osłona—została specjalnie zaprojektowana do współpracy z montowanym z tyłu pokrętłem Boa, dzięki czemu twoi klienci będą mogli korzystać z możliwości regulacji podczas jazdy.

Dzięki temu unikalnemu materiałowi i montowanemu z tyłu systemowi Boa, możesz teraz zaoferować swoim zaangażowanym i ścigającym się klientom but, który wkroczył w modę i osiągi w cenie dla najwyższej klasy.