Buty rowerowe dla Pań nowy model velocis

Przedstawiamy nowy model butów rowerowych dla pań z przeznaczeniem na szosę lub spining VELOCIS

Począwszy od swojej premiery, buty Velocis szybko stały się najpopularniejszym modelem w kolekcji Bontragera. Rowerzyści i media robili wokół nich sporo szumu, ale nadszedł czas na ich odświeżenie.

Nowe buty Velocis są wciąż zbudowane na podeszwie Silver Series wykonanej z kompozytu włókna węglowego i włókna szklanego – tej samej, której używają zawodowcy z propeletonu, odświeżyliśmy natomiast przyszwę buta. Nowa przyszwa jest podobna do tej użytej w modelu Circuit i wykonana jest z perforowanej skóry syntetycznej, która szybko dopasowuje się do stopy. Dodatkowo, buty wyposażone są w system zapięcia Boa IP1. Te buty na karbonowej podeszwie to łatwe udoskonalenie wyposażenia Twoich klientów, które pozwoli im zwiększyć komfort i efektywność pedałowania, a to wszystko w kolorach przewodzących światowym trendom.

Uproszczenie oferty

Uprościliśmy strukturę nazewnictwa naszej kolekcji, tak aby w łatwy sposób można było zrozumieć przeznaczenie i cechy główne naszych produktów. Velocis damski jest nowym modelem w kolekcji i zastępuje damskie buty szosowe Meraj. W niedalekiej przyszłości struktura ta będzie się rozszerzać na kolejne modele (np. Evoke/Evoke damski, Circuit/Circuit damski).