Bike Fitting CZĘŚĆ I w fabrykarowerów.com

CZĘŚĆ I

Odwiedziny „Guru Polskiego fittingu”, trenera fittingu, fizjoterapeuty Jarka Dymka z VELOart to dla nas ogromne wyróżnienie.

Jarek przeprowadził u nas kilkudniowe szkolenie w którym uczestniczył Michał Barczyński fizjoterapeuta, fitter Fabrykarowerów.com.

Fabrykarowerow.com Wojciech Kluk ma za sobą udokumentowane ponad 600 fittingów w ciągu trzech lat działalności. Pracowaliśmy z kolarzami zawodowymi, Kadrą Polski, kolarzami amatorami MTB, szosy czy Triatlonu.

Chcąc poszerzyć swoje możliwości i ciągle się rozwijać powiększyliśmy sklep. Dzięki temu mogliśmy otworzyć Gabinet Fizjoterapii z osobnym pomieszczeniem do Bike Fittingu prowadzonym przez mgr. fizjoterapii Michała Barczyńskiego. Michał uczestniczył w tym roku z Kadrą Polski w Tour de Pologne, wyścigach orlików we Francji, czy w Mistrzostwach Świata w norweskim Bergen. Współpracuje też od dłuższego czasu z Zawodowymi Kolarzami m.in Kamil Gradek Team OneCycling czy Mateusz Komar Team Voster Uniwhells.

Praca w izolowanych i komfortowych warunkach z fizjoterapeutą pozwoli nam jeszcze bardziej zwiększyć jakość Fittingów odbywających się w Fabrykarowerow.com Wojciech Kluk.

Pytania prosimy kierować wyłącznie na adres mail i telefonicznie:

sklep / serwis / wypożyczalnia
tel. 536406462
mail. info@fabrykarowerow.com / serwis@fabrykarowerow.com

fizjoterapia / fitting
tel. 609225353
mail. fitting@fabrykarowerow.com

lub zapraszamy do nas:
Częstochowa ul. Łódzka 52