Bike Fitting i prawidłowa praca nóg

Jednym z najważniejszych elementów procedury Bike Fittingu jest to jak pracuje kończyna dolna w czasie jazdy/procesu pedałowania. Prawidłowo jest gdy noga zachowuje oś podczas całego obrotu korbą. Wszelkie odstępstwa od tego mogą być szkodliwe. Często u naszych klientów w czasie wywiadu słyszymy o bólach pojawiających się np. po bocznej lub wewnętrznej stronie kolana. Receptą na to jest przywrócenie kolana do osi. Dopiero gdy stopa, kolano oraz biodro są prawidłowo ustawione w jednej linii, dochodzi do zlikwidowania nieprzyjemnego bólu. Jeśli któreś z kolan ucieka na zewnątrz (od ramy) lub do wewnątrz (do ramy) – skontaktuj się z naszym Bike Fitterem.

***** Pytania prosimy kierować wyłącznie u nas na miejscu, mailem lub telefonicznie w godzinach naszej pracy.
______________________
Ze względu na zaistniałą sytuacje zmieniamy proces pracy.
Bezwzględna higienę w naszej firmie jest oczywista, do tego od tygodni wprowadzimy środki dezynfekujące dla załogi i klientów. Załoga pracuje w systemie zmianowym, sklep dział w ograniczonych godzinach. Do dyspozycji mamy busy firmowe i jak nie chcesz sam do nas dotrzeć my dotrzemy do Ciebie.

To jest bardzo trudny czas dla wszystkich i jesteśmy tutaj, aby Cię wspierać. Daj nam znać, w jaki sposób możemy Ci pomóc i zapewniamy Cię, że to zrobimy!

Godziny pracy:
pn.-pt. 10:00-18:00 / do odwołania
sobota 10:00-14:00 / do odwołania

Sklep: 536406462
Serwis.: 505700393
Bike Fitting: 609225353

e-mail: info@fabrykarowerow.com
e-mail: serwis@fabrykarowerow.com
e-mail: fitting@fabrykarowerow.com

www.fabrykarowerow.com
https://sklep.fabrykarowerow.com/
www.facebook.com/fabrykarowerow
www.instagram.com/fabrykarowerow_com

PEŁNA NAZWA FIRMY:

Fabrykarowerow.com Wojciech Kluk
42-218 Częstochowa
ul. Słonimskiego 4

NIP: 9491731751
IDS: 243617991