Bagażniki do przewozu rowerów na haku holowniczym UEBLER dostępny w fabrykarowerow.com

Niemiecka firma Uebler , aktywna od 50 lat, specjalizuje się w produkcji najwyższej klasy bagażników do przewozu rowerów na haku holowniczym, osiągając w tym segmencie kluczową pozycję na niezwykle wymagającym rodzimym rynku. Bagażniki firmy Uebler są projektowane i w całości produkowane w Niemczech, a dzięki najwyższemu reżimowi technologicznemu i unikalnym rozwiązaniom konstrukcyjnym Uebler jest bezpośrednim partnerem wielu renomowanych producentów aut, dostarczając bagażniki jako wyposażenie oryginalne dla BMW, Mercedesa, Volkswagena, Mitsubishi czy Toyoty.

Najważniejsze cechy bagażników Uebler to:

możliwość złożenia w małą paczkę, co kapitalnie ułatwia przenoszenie i przechowywanie bagażnika, gdy nie jest używany ( seria X i F)

https://mail.google.com/mail/u/0/#sent/15ce92413c09164e?compose=15d1db864d140676&projector=1

niemal całkowicie aluminiowa konstrukcja, owocująca niezwykle niską masą własną (min. 12kg – Uebler F22) w połączeniu z bardzo dużą ładownością (max. 75kg – Uebler F32XL)
kompletny zestaw świateł (wtyczka 13 bolców) wraz ze światłami cofania i przeciwmgielnym zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami

kąt odchylania 90 stopni (modele P22S, i21), niespotykany w bagażnikach innych marek, umożliwiający otwarcie nawet największych tylnych drzwi w samochodach takich, jak VWT4/T5/T6, Peugeot Partner itp.
możliwość transportu od 2 do 4 rowerów w tym także rowerów elektrycznych

Na ofertę składają się cztery serie produktów:

seria X: bagażniki do przewozu 2 lub 3 rowerów. Całkowicie składane w niewielką paczkę. Odchylane na haku holowniczym z zamontowanymi rowerami.
seria P: bagażniki do przewozu 2 lub 3 rowerów z możliwością rozbudowy o kolejny rower (2+1) i (3 +1). Odchylane na haku holowniczym auta.
seria F: bagażniki do przewozu 2, 3 lub 4 rowerów na autach z nadwoziem typu sedan (nieodchylane). Całkowicie składane w niewielką paczkę.
NOWOŚĆ! seria i: bagażniki do przewozu 2 lub 3 rowerów z unikalnym, innowacyjny system montażu, całkowicie składane w niewielką paczkę, odchylane na haku także z zamontowanymi rowerami. Najmniejsze i najlżejsze bagażniki na rynku o ładowności do 60 kg. Bagażniki serii i dostępne będą w sprzedaży od lipca 2017. Prezentacja na

Niemiecki certyfikat TUV gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa bagażników UEBLER i pozwala na ich legalne używanie we wszystkich krajach europejskich.

Obrazu całości dopełnia dostępna opcjonalnie wygodna torba, która ułatwia przechowywanie i przenoszenie złożonego bagażnika. Pozwoli także uniknąć zabrudzenia wnętrza auta, gdy zechcemy schować w nim zdemontowany bagażnik po podróży w deszczu czy kurzu.

Szczegółowe informacje o produktach Uebler dostępne są na polskiej stronie firmy Uebler

www.ueblerpolska.pl

Firma ma także swój żywy profil FB:

https://www.facebook.com/Uebler-ekskluzywne-baga%C5%BCniki-rowerowe-595626830602854/?ref=aymt_homepage_panel

Prezentacja bagażników firmy Uebler dostępna jest także w katalogu rowerowym online Bike World

http://katalog.bikeworld.pl/2017/web/szukaj/wszystkie/Uebler

Firma Uebler dbając o właściwy poziom obsługi konsumenta pracuje w systemie tzw. selektywnej sprzedaży jedynie z partnerami, którzy są w stanie spełnić najwyższe wymagania w tym zakresie.

W Polsce produkty Uebler są dostępne jedynie w sieci autoryzowanych sprzedawców Uebler.
________________________________________

Pytania prosimy kierować do nas:

Częstochowa ul. Łódzka 52

sklep / serwis / wypożyczalnia
tel. 536406462
mail. info@fabrykarowerow.com / serwis@fabrykarowerow.com

fizjoterapia / fitting
tel. 609225353
mail. fitting@fabrykarowerow.com

Zapraszamy