Trek Procaliber 9.9 SL model 2019

Inteligentniejszy hardtail

Procaliber ustawia wysoko poprzeczkę prędkości i sprawności dla hardtaili. To szybki i superlekki rower XC, który rządzi na singletracku, od lokalnych wyścigów po Mistrzostwa Świata XC.

Innowacyjny rozdzielacz IsoSpeed w Procaliber zapewnia niezrównane osiągi podczas jazdy Cross Country, wydajność i niesamowitą charakterystykę jazdy. To najszybszy, najwygodniejszy i najbardziej inteligentny hardtail na szlaku.
Rozdzielacz IsoSpeed

Płynnie znaczy szybko. Nasz innowacyjny rozdzielacz zwiększa stopień pochłaniania wstrząsów w płaszczyźnie pionowej bez poświęcenia wydajności. Jedziesz szybciej, dalej i mocniej.
Podwójna sztywność: Boost148/110

Większe rozstawy piast — 148 mm z tyłu i 110 mm z przodu na 29erach — sprawiają, że koła są mocniejsze, sztywniejsze i umożliwiają założenie szerszych opon, zastosowanie krótszych widełek i dają większy wybór zębatek.
Lekki, lżejszy, najlżejszy

Wybierz Alpha Platinum Aluminium, włókno węglowe OCLV Mountain lub lekką jak piórko wersję SL, który zapewnia osiągi godne Mistrzostw Świata.
Inteligentny rozmiar kół (Smart Wheel Size)

Jeden rozmiar koła nie każdemu pasuje. Montujemy właściwe koła na każdej ramie: 27,5-calowe na ramach 13,5- i 15,5-calowych, 29er na 17,5-calowych i większych. Wszyscy wygrywają.

NOWOŚĆ 2019
Procaliber 9.9 SL

Ceny: 35 299,00 zł – 37 999,00 zł Model 23169

Nie ma lepszego hardtaila do cross country niż Procaliber 9.9 SL. Najwyższy model roweru górskiego w naszej rodzinie Procaliber ubrał się na pokaz—wykorzystuje ułożenie włókna węglowego SL OCLV Mountain, o wiele lżejsze niż w naszej standardowej ramie, zaawansowany widelec z włókna węglowego RockShox SID SE, koła z włókna węglowego Bontrager Kovee Pro 30 i napęd SRAM XX1 Eagle.

Kolor / Gloss Purple Phaze/Matte Trek Black

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Jeździsz codziennie, ścigasz w każdy weekend i chcesz bezkompromisowej maszyny do XC, która pojedzie tak szybko jak tylko dadzą radę Twoje serce, nogi i płuca. Szukasz roweru z topowym osprzętem, który dodaje prędkości i sprawności, ale nie zwiększa niepotrzebnie masy, i wiesz, że inwestycja w wyjątkowy rower wyścigowy przekłada się na wyniki.
Użyte technologie

Gotowy na wyścigi rower do XC o masie poniżej 8.9 kg. Nasza super lekka rama z włókna węglowego SL OCLV Mountain z wygładzającym szlaki IsoSpeed, widelec z włókna węglowego RockShox SID SE Carbon ze zdalną blokadą, koła z włókna węglowego Bontrager Kovee Pro 30 z tylną piastą Rapid Drive ze 108 zębami zapewniającymi niezwłoczne zazębienie, napęd 1×12 SRAM XX1 Eagle, niewiarygodnie lekkie hydrauliczne hamulce tarczowe z włókna węglowego SRAM Level Ultimate i sztyca podsiodłowa oraz kierownica z włókna węglowego Bontrager XXX.
Ostatnie słowo

Równiej. Lżej. Szybciej. Ten rower powstał z myślą o wygranej w XC. Jego niewiarygodnie lekka rama i najwyższej klasy osprzęt stworzono z myślą o szybkiej jeździe, z dopasowaniem pod poważne osiągi dla poważnych kolarzy.
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Temu rowerowi niczego nie brakuje—po prostu, ma wszystko co najlepsze
Jest szalenie lekki, szybki jak błyskawica i wydajny, a to naprawdę ważne cechy, jeśli Twoim celem jest podium
Dzięki rozdzielaczowi IsoSpeed jeździ płynniej niż jakikolwiek inny hardtail, więc nie wymęczą Cię nierówności na trasie.
Części z włókna węglowego przyciągną uwagę na linii startu i na podium, czyli w dwóch jedynych miejscach, gdzie zobaczą Cię inni zawodnicy, jeśli naprawdę wyciśniesz z tego roweru wszystko
Dopasuj go do siebie: masz pełne możliwości konfiguracji dzięki Project One