Trek Slash 9.8

Rowery Trek z grupy Trail to rowery, na których możesz więcej. Są wszechstronne, lekkie, bardzo wydajne, wspinają się równie dobrze, jak zjeżdżają, pokonując trasy od Dolomitów po Durango. Nadają się do wszystkiego od szybkiej przejażdżki szlakiem po brutalne, całodniowe wyścigi. Żaden inny rower nie zapewnia takiego poziomu bezkompromisowych osiągów i wszechstronności w każdej sytuacji.

Slash 9.8
24 999,00 zł Model 1193600-2018
Slash 9.8 to nasz najlepszy rower na wyścigi enduro. Lekka rama z włókna węglowego OCLV Mountain z dostępnym tylko u Treka amortyzatorem tylnym RE:aktiv z Thru Shaft i pełnym zestawem najwyższej klasy części czynią z tego 29era niekwestionowanego króla enduro.

Kolor / Trek Black/Roarange

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Podchodzisz poważnie do wyścigów enduro i szukasz najwyższej klasy 29era z zaawansowanymi częściami, który daje z siebie wszystko na trudnych technicznie zjazdach, a potem frunie pod górę, by wszystko powtórzyć.
Użyte technologie

Porządna rama z włókna węglowego OCLV Mountain, widelec FOX 36 Float o 160 mm skoku i amortyzator tylny RockShox Deluxe RT3 o skoku 150 mm z dostępnym tylko od Treka tłumieniem RE:aktiv z Thru Shaft. Do tego, napęd SRAM GX Eagle 1×12 z koronką z 50 zębami i koła Bontrager LINE Elite z piastą Rapid Drive o 108 zębach zapewniających niezwłoczne zazębienie i przyspieszenie, gdy go najbardziej potrzebujesz.
Ostatnie słowo

Ten rower górski to prawdziwa bestia. Mocna rama z włókna węglowego OCLV Mountain i najwyższej klasy osprzęt czynią ze Slash 9.8 nasz najszybszy rower do enduro w historii. Jest tak stabilny i responsywny, że im szybciej jedziesz, tym lepiej on się prowadzi. Jeśli połączenie 29erów i ostrej jazdy jeszcze Cię nie przekonało, Slash zmieni Cię w fanatyka.
favorite_borderDlaczego uwielbiamy

Slash 9.8 jest jak mini rower do DH: oferuje sprawność roweru zjazdowego, ale bez jego masy
RE:aktiv z Thru Shaft pracuje szybciej niż normalny amortyzator, więc lepiej trzyma się terenu i pozwala Ci zachować kontrolę
Wyposażony jest we wszystkie najnowocześniejsze technologie niezbędne dla świetnej jazdy, na przykład piastę Rapid Drive ze 108 zębami, regulację geometrii Mino Link oraz napęd 1×12 SRAM Eagle zapewniający sprawność i prędkość w prostym opakowaniu.
Tak samo dobrze czuje się na trasie wyścigu i w dziczy—Tak, Slash to rower wyścigowy, ale daje multum radości na trudniejszych szlakach.